Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Myślenicach

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Kontakt
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Myślenicach
Adres:
Kazimierza Wielkiego 5
Myślenice
Małopolskie
32-400
Polska

List: Ten adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. Javascript musi być włączony żeby móc go zobaczyć.
Telefon: +48.12.274.98.10
Faks: +48.12.274.98.11

Informacje:

SEKRETARIAT
Pokój nr 8
tel. 12.274.98.10
fax. 12.274.98.11
e-mail: pcpr@myslenicki.pl


DYREKTOR
Piotr Gofroń
Pokój nr 9
tel. 12.274.98.12
e-mail: p.gofron@myslenicki.pl


ZASTĘPCA DYREKTORA
Grażyna Murzyn
Pokój nr 15
tel. 12.274.98.16
e-mail: g.murzyn@myslenicki.pl


GŁÓWNY KSIĘGOWY
Danuta Stręk
Pokój nr 14
tel. 12.274.98.17
e-mail: d.strek@myslenicki.pl


DZIAŁ POMOCY ŚRODOWISKOWEJ I RODZINNEJ
Edyta Błażej-Widomska
Pokój nr 7
tel. 12.274.98.13
e-mail: e.widomska@myslenicki.pl


DZIAŁ POMOCY OSOBOM NIEPEŁNOSPRAWNYM DPS, ŚDS
Jarosław Krzyszkowski
Aneta Kozak
Pokój nr 10
tel. 12.274.98.14
e-mail:
j.krzyszkowski@myslenicki.pl
a.kozak@myslenicki.pl


REHABILITACJA SPOŁECZNA - PFRON
Anna Ostafin, Sylwia Zborowska
Pokój nr 11
tel. 12.274.98.15
e-mail:
a.ostafin@myslenicki.pl
s.zborowska@myslenicki.pl

 
Pobierz dane kontaktowe: Wizytówka